Ogłoszenie

Zapraszam na forum, wszystko jest już gotowe ;)...

#1 2008-02-11 21:56:18

Shiba

Chunnin(Hokage)

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-02-11
Posty: 71
Punktów :   

Zmiany...

Tutaj piszecie o tym co chcielibyście zmienić w grze, jestem otwarty na propozycje...


Imię: Shiba Inuzuka
Wiek: 13
Wioska: Konoha
Klan: Inuzuka
Ranga: Chunnin (Hokage)
Poziom: 17
HP: 1100/1100
Chakra: 1800/1800
Exp: 10000/11000
Bramy: (żadna)
Demon: Kyuubi
Drużyna: (żadna)
Wygląd: Wysoki, chłopak, czarne włosy, brązowe włosy i kły troszkę jak u psa...
Historia: Mały Shiba kończąc 5 lat udał się na spotkanie ze swoim pierwszym zwierzątkiem: Akihito. Shiba wraz ze swoim czworonożnym kompanem wkroczył na długą i niezwykle ciekawą drogę shinobi...

Na jednej z misji rangi C miałem donieść pewną przesyłkę do rąk Kazekage, po drodze znalazłem prawie martwego Shinobi, wziąłęm go ze sobą. Okazało się że był to syn Kazekage za uratowanie jego syna dostałem katanę ognia...

Atrybuty:
Siła: 30
Szybkość: 30 x2=60 (katana ognia)
Czakra: 30 x2=60 (katana ognia)
Zręczność: 30

Atuty:

Ninjutsu: 22 x2=44 (katana ognia)
TaiJutsu: 18 x2=36 (katana ognia)
GenJutsu: 14

Kekkei Genkai: -=-

Element:
Katon-ogień, Raiton-elektryczność, Doton-ziemia
Kekke Genkai(nazwa): -=-
Zwierzak: Akihito (pies)

Strój: 1x kaburę na pośladek (15 miejsc), buty shinobi, spodnie (czarne, z nogawkami 3/4), bluza z kapturem (szara z futerkiem przy kapturze, długie rękawy), opaska Konohy (zawięzanan na czole za genin), kamizelka Konohy (za Chunnin)

Ekwipunek:
1x katana ognia (2x nin i tai, 2x chakra i szybkość, 3x większe obrażenia od jutsu Katon), 1x katana, 2x kastet, 6x kunai, 20x shuriken (mały), 3x notka wybuchowa
Poziom pojemności: 10/15
Fundusz: 1265ryo

Techniki:

Ninjutsu: Fukumi Hari-20Chk, Shunshin no Jutsu-10Chk, Kawarimi no Jutsu-30Chk, Karuto no Tayori, Kage Bunshin no Jutsu-20Chk, Hari Jizou-40Chk, Nan Kaizou-50Chk

Taijutsu: Gouken, Konoha Raiken, Sennen Goroshi, Konoha Repuu, Konoa Gouriki Senpuu, Konoha Senpuu, Konoha Shoufuu, Kage Buyou, Shishi Rendan, Taren Ken, Tokken, Inuzuka Shiba Rendan

Genjutsu: Bunshin no Jutsu-10Chk, Henge no Jutsu-20Chk, Nemuri-15Chk, Kage Shuriken no Jutsu-20Chk, Kai-30Chk

Techniki klanowe: Shikakyu no Jutsu-30Chk (nin), Juujin Bunshin-50Chk (nin), Gatsuuga-60Chk (tai)

Techniki żywiołów:

Katon: Shoukkakyu no Jutsu-20Chk (nin), Goukakyuu no Jutsu-50Chk (nin), Kasumi Enbu no Jutsu-10Chk (nin)

Raiton: Raikyuu no Jutsu-40Chk (nin), Raigeki no Yoroi-60Chk (nin)

Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu-30Chk (nin), Doro Gaeshi-30Chk, Dochuu Eigyo-50Chk (gen), Doryu Dango-40Chk (nin)

Jutsu medyczne: Jutsu medyczne poziom podstawowy lvl IV

Misje:
D: 2
C: 1
B:
A:
S:

Offline

 
naruto.wbijam.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wresling.pun.pl www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.poke-game.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl